کشک و قره قروت
پنج شنبه , اردیبهشت ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / کشک کارخانه ای / بازارکشک خشک کم نمک دکمه ای

بازارکشک خشک کم نمک دکمه ای

کشک خشک کم نمک یکی دیگر از نمونه محصولات بازار کشک و قره قروت ایران می باشد که از شیر گاوی تهیه می شودو می توان آن را یکی از بهترین نمونه کشک های ارزان و با کیفیت این مجموعه به حساب آورد.

کشک خشک کم نمک

کشک خشک کم نمک

این محصول در دو نمونه نرم و خشک قابل استفاده است که هر دو مورد بسیار خوش طعم و لذیذ می باشد کشک خشک کم نمک در یک طرح دکمه ای یا قیفی در اندازه متوسط در این مجموعه تولید می شود. که از نمونه کارهای کشک اصفهان و یکی از نمونه کشک های برند کشک صالح در نوع جامد به حساب می آید.

کشک خشک کم نمک

انواع نمونه کشک کم نمک

این نمونه کشک در دو طرح تولید می شود که در طرح دکمه ای آن شاهد فروش بیشتر از لحاظ  طعم و طرح هستیم.در نمونه کشک خشک این محصول ترد بودن و خوش طعم بودن این محصول بسیار زبان زد می باشد.

  1. کشک خشک گاوی قیفی یا دکمه ای
  2. کشک خشک گاوی گردکشک خشک کم نمک

مدت زمان نگهداری کشک خشک دکمه ای

کشک خشک کم نمک دکمه ای به دلیل این که بدون مواد نگهدارنده تهیه می شود مدت زمان نگهداری آن چنانچه در یخچال نگهداری نشود بسیار کم است چرا که در هوای گرم سریعا کپک می زند و این نشان دهنده کیفیت کشک و سلامت کشک محسوب می شود.لازم به ذکر است که درحدود ۱۰صد به آن نشاسته به عنوان ماده افزودنی اضافه می شود .که این ماده افزودنی با مواد نگهدارند کاملا متفاوت بوده.

این نمونه کشک را باید در ظرف خود بعد از ریخته شدن هر دوساعت یکبار جابه جا نمود تا از کپک زدن ان جلوگیری شود.

فروش عمده کشک کم نمک

کشک کم نمک صالح را می تونید از فروشگاههای معتبر خریداری نمود و چنانچه بخواهید به صورت خرید عمده این محصول را داشته باشید با واحد فروش این مجموعه تماس گرفته و اقدامات لازم رادرخصوص قیمت و نحوه ارسال آن جویا شوید.

کشک خشک کم نمک

فواید استفاده از کشک خشک کم نمک

بهترین فایده ای که این نمونه کشک دارا است این می باشد که بسیار مناسب برای افرادی است که مبتلا به فشار خون می باشند که به راحتی می توانند از این محصولا در طول روز دو تاسه حبه استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …