کشک و قره قروت
پنج شنبه , اردیبهشت ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / کشک پاستوریزه / بهترین کشک ایران و فروش عمده هر دو

بهترین کشک ایران و فروش عمده هر دو

بهترین کشک چه به صورت کشک خشک و چه کشک مایع با بهترین نوع کشک خالص تهیه می شود که هر دو از شیر تازه گوسفندو یا گاوه تهیه و عرضه می شوند.بهترین کشک ایران

کشک به دلیل دارا بودن بیشترین کلسیم حتی از شیر هم برای بدن بهتر و کاملتر اثر گذار است چرا که شیر طی فرآیند هایی غلیظ شده و تبدیل به کشک می شود که همین فرآیند ها باعث افزایش پروتئین کشک می شود که بسیار برای بافتهای بدن مناسب و اثر گذار می باشد.

کشک تقلبی خشک

کشک خشک به نمونه کشک های گفته می شود که یا به صورت محلی بدون مواد  افزودنی و خالص تهیه می شوندو یا به صورت کارخانه ای با درصدی نشاسته به کشک تولیدی می شوند که در این نمونه ها آنچه حائز اهمیت است رعایت کامل بهداشت و سلامت غذای می باشد دراین نمونه کشک ها مراقب باید بودکه کپک زده نشود و کشک در حال تهیه باید از دستگاههای اتوماتیک و استیل برای تهیه آنها بهره برده شود.بهترین کشک ایران

کشک خشک تقلبی به نمونه کشک های گفته می شود که به صورت غیربهداشتی تهیه شود و انواع کپک ها را با خود دارد که به بدن آسیب زده و سلامتی را به خطر می اندازند کشک های تقلبی و بی کیفیت دارای بوی بد، رنگ تیره و کپک زدگی هستند که اینها از عواملی هستند که نشان میدهد کشک مرغوب و یا به بیان دیگر کشک نامرغوب می باشد.

آنچه باعث تقلب در کشک می شود همگی به این دلیل است که بتوان سود بیشتر با مواد بی کیفیت به مشتریان بدهند که در این امر کشک را با مواد نگهدارنده خطرناک و آسیب زننده ترکیب می کنند تا حجم کشک بالا رفته و از کشک که خود یک منبع کامل غذایی است و گران می باشد با کمترین درجات در محصول خود بهره ببرند و با قیمت کشک اصل به مشتریانی عرضه نمایند.

کپک کشک به عواملی بستگی دارد مانند :

 • تمیز نبودن دبه های ماست اولیه کشک
 • تمیز شسته نشدن دیگ های تهیه کشک
 • استیل نبودن وسایل خمیر کن و یا دستگاه کشکبهترین کشک ایران

کشک خشک پاستوریزه

کشک خشک پاستوریزه در این سایت به صورت بسته بندی های ۸۰گرم و ۱۰۰گرم با درجه خالصی ۱۰۰ به فروش میرسد این نمونه کشک ها دارای بسته بندی های زیبا و جذابی می باشند که در طعم های ساده و سبزیجات تهیه می شوند شکل ظاهری آنها به صورت رشته ای و یا به صورت قیفی و گرد می باشد که بسیار برای صادرات مناسب و قابل قبول هستند.

همین حالا می توانید با این مجموعه تماس گرفته و اطلاعات لازم برای خرید خود را نهایی سازید.بهترین کشک ایران

کشک مایع پاستوریزه

یکی از بهترین کشک های مجموعه کشک ایران کشک پاستوریزه مایع می باشد چرا که به صورت سنتی تهیه می شود و دارای بیشترین درجه خالصی می باشد کشک مایع با بسته بندیهای شیشه ای ، پاکتی و لیوانی به بازار عرضه می شوند. که در وزن های متفاوت برای مصارف تک نفره ،‌خانوادگی ،‌مهمانی و ماسم های بزرگ و ادرات بزرگ تولید و بسته ندی لازم رادارندبرای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه  تماس برقرار کنید.

 • کشک ۲۰۰گرم پاکتی
 • کشک ۲۵۰گرم پاکتی
 • کشک ۳۵۰گرم پاکتی
 • کشک۴۵۰گرم پاکتی
 • کشک۵۰۰گرم پاکتی
 • کشک۶۶۰گرم شیشه ای
 • کشک ۷۰۰گرم شیشه ای
 • کشک۴۸۰گرم شیشه ای
 • کشک ۹۰۰گرم پاکتی
 • کشک ۱۰۰۰گرم پاکتی
 • کشک ۲ کیلویی پاکتی
 • کشک ۵ کیلویی
 • کشک ۱۰کیلویی

فروش عمده  بهترین کشک ایران

جای نگرانی نیست که برای خرید یک کشک خب باید چه گونه عمل کرد چرا که فروشگاهها و شرکت های هستند که این منبع غذایی سرشار از پروتئین کشک و کلسیم را با خالصی صد در صد به ارحتی و با بهترین کیفیت برای فروش به مشتریان تولید و عرضه می کنند.

برای خرید از این شرکت ها و فروشگاههای معتبر بهتر است  قبل از خرید مشاوره از این مجموعه ها گرفته و به صورت تخصصی اطلاعات لازم را دریافت کنید. بازرگانی کشک ایران یکی از نمونه مجموعه های است که به صورت حرفه ای و با توجه به نیاز مشتریان اطلاعات لازم را در این سایت قرار داده است.بهترین کشک ایران

چنانچه کشک و یا قره قروت مورد نظر خود را در این سایت کشک ایران پیدا نمودید می توانید برای دریافت اطلاعات کاملتر و سفارش و دریافت سریعترخود با مشاورین این مجموعه تماس گرفته و خرید خود را هرچه سریعتر نهایی سازید.

تولید کشک ایران وانواع آن

در این سایت بالغ بر۷۰ نمونه کشک اعم از کشک محلی مناطق مختلف ایران،‌ انواع کشک کارخانه ای خشک، انواع کشک پاستوریزه موجود می باشد که همگی به صورت مستقیم و از درب کارخانه به دست مشتری میرسد. کشک های این مجموعه به انواع زیر تقسیم می شوند:

 1. کشک دورنگ
 2. کشک قیفی
 3. کشک رشته ای
 4. کشک مشتی
 5. کشک دوسرپیچ
 6. کشک لیوانی
 7. کشک پذیرایی نقلی
 8. کشک قره قروتی
 9. کشک قالب مربعی
 10. کشک سبزیجاتبهترین کشک ایران

همه این نمونه کشک ها که در بالا اشاره شد دارای وزن و اندازه ها و همچنین تنوع مزه هستند که به صورت خلاصه شده در اینجا به آنها اشاره شده است برای اطالاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید.

دیگر محصولات ارائه شده

علاوه بر انواع کشک خشک و کشک مایع پاستوریزه این مجموعه دارای انواع قره قروت های کارخانه ای و محلی می باشد که همه روزه به صورت آنلاین و عمده از طریق این سایت با قیمت درب کارخانه به فروش میرسد.

 1. قره قروت های لقمه ای
 2. قره قروت های تخته ای
 3. قره قروت های شمشی
 4. و قره قروت های فله گاوی
 5. قره قروت فله گوسفندی

 نحوه خرید از طریق سایت

خرید از طریق این سایت به صورت آنلاین وهمه  ساعته  به جز روزهای تعطیل از طریق همکاران  که پاسخگوی تلفنی می باشند صورت میگیرد  به این روش که  شما بعداز مشاهد ه عکس محصول مورد نظر خود از طریق سایت یا شبکه های اجتماعی این مجموعه با واحد فروش تماس گرفته  و مراحل زیر را درکمترین زمان ممکن طی می کنید.

 1. سفارش میزان حجم درخواست شما به واخد فروش
 2. ارسال پیش فاکتور و با فاکتور رسمی به سمت شما
 3. پرداخت مبلغ سفارش و تائیده واریزی حساب
 4. ارسال بار در کمترین زمان ممکن
 5. پیگیری بار تا رسیدن بار به مقصد نهایی

لازم به ذکر است تمام تسویه حساب ها قبلاز ارسال بار الزامی می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …