کشک و قره قروت
شنبه , اردیبهشت ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / کشک پاستوریزه / بورس کشک سفید با طعم سبزی معطر

بورس کشک سفید با طعم سبزی معطر

 

کشک سفید خود به تنهایی دارای طعم لذیذ و دلچسبی است که هر ایرانی آن را امتحان کرده است. چنانچه با سبزیجات کوهی ترکیب شود طعم و خواص دوچندان رادارد.

کشک سفید

کشک سفید چیست

کشک از فرآوردهای فرعی شیر می باشد که به روش سنتی با جوشاندن ماست و چکیده کردن آن از آب بدست میآید بدین صورت که بعد چکیده شدن ماست آن را قالبگیری و خشک می کنند. هرچه چربی آن بیشتر گرفته شودو کره آن برداشته شود ,کشک سفید تری به بازار تحویل داده ایم.

کشک سفید منبع کلسیم,پروتئین و فسفر است به همراه کمی چری که دارای ویتامین B است. کشک براساس نوع مواد اولیه آن و حتی فصلی که شیر دوشیده می شود,در هر منطقه ای آب و هوایی متفاوت است.

هر چقدر روی کشک فرآوری حرارتی کمتری انجام شود ارزش غذایی آن بالاتر می رود و هرچه خشکتر شود دارای منابع غذایی بیشتری می باشد.

کشک سفید

کشک با طعم سبزی معطر

چنانچه کشک که منبع غذایی بزرگی در رژیم غذایی است و در ۱۰۰ گرم آن ۱۰۰تا ۱۲۰ کالری دارا می باشد با سبزیجات مخلوط شود یک ماده غذایی کامل برای بدن محسوب می شود. هر سبزی معطر دارای خواص منحصر به فردی است که ارزش غذایی آن با کشک دوچندان می شود. در این مجموعه ما توانسته ایم کشک را با چندین سبزی معطر ترکیب کنیم .

این سبزیجات شامل :

  1. کشک با کرفس
  2. کشک با نعنا
  3. کشک با موسیر
  4. کشک با شنبلیله
  5. کشک با پونه
  6. کشک با زیره
  7. کشک با شیرین بیان

کشک سفید

کشک سفید

بورس کشک سفید سبزی معطر

صنایع غذایی کشکینو توانسته است انواع کشک خشک ,کشک محلی ,کشک نرم , کشک بسته بندی صادراتی  و انواع قره قروت های محلی وقره قروت های کارخانه ای و صادراتی  را تولید و روانه بازار کند در این مجموعه شما می توانید برای خرید عمده خود با مشاورین ما تماس گرفته و در کمترین زمان ممکنه خرید خود را براساس نیاز مشتریان خود تکمیل کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …