کشک و قره قروت
شنبه , اردیبهشت ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / قره قورت کارخانه ای / قره قروت بهکامه / فروش عمده انواع قره قروت سفید مایع

فروش عمده انواع قره قروت سفید مایع

فروش قره قروت سفید مایع این معجون ترش و دلچسب در بازار چهارمحال بختیاری همیشه داغ است.این محصول ناشناخته ترش در ایران هنوز به صورت گسترده جا نیفتاده است و هنوز بسیارند کسانی که این محصول لذیذ را نمی شناسند.قره قروت سفید بیشتر به صورت کارخانه ای تولید می شود و محلیان کمتر آن را تهیه می کنند چرا که نگهداری آن به دلیل مایع بودن سخت می باشد و ترجیح می دهند که قره قروت را جامد و قالبی تهیه نمایند تا حمل راحت تری داشته باشد.

فروش قره قروت سفید

خوشبختانه مردم ایران از کشک و قره قروت که منبع بسیار کلسیم و پروتئین است به عنوان یکی ازغذاهای سنتی و چاشنی ها استفاده زیادی می کنند.قره قروت سفید از معدود محصولات این خانواده ترش است که ترکیب هم زمان کشک و قره قروت در آن با هم می باشد.

قره قروت سفید چند نمونه است

  1. قره قروت مایع
  2. قره قروت خشک

فروش قره قروت سفید

قره قروت مایع در استانهای غرب ایران به فروش می رسد و می توان قطب قره قروت مایع را در استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد.مراتع بکر و هوای پاک برای دام از بهترین فاکتورهای تهیه یک قره قروت مایع عالی از این منطقه به حساب می آید.

قره قروت خشک را بیشتر درمشهد و کرمانشاه و همچنین در استان چهارمحال می توان یافت. امروزه قره قروت های جامد کارخانه ای در بازار یافت می شوند که چنانچه بتوان جنس اصل را از تقلبی تشخیص داد بسیار مناسب تر از قره قروت های محلی از نظر قیمت خواهندو علت ارزان تر بوده آنها به دلیل تولید بیشتر و بسته بندی های متفاوت آن می باشد. وگرنه قره قروت کارخانه ای خالص هیچ تفاوتی با قره قروت محلی خالص ندارد.قره قروت سفید

قیمت قره قروت سفید مایع

قره قروت سفید مایع را می توان به صورت تنقلاتی مصرف کرد به همین منظور در بسته  های ۵۰۰گرمی و بسته های ۱ کیلویی به فروش می رسد. و چنانچه بخواهید این محصول را خریداری کنید می توانید با قیمت ۱۲۰۰۰هزار تومان در هر یک کیلو خریداری نمود. لازم به ذکر است این قیمت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ می باشد و چنانچه قیمت ها تغییر نماید از همین سایت می توانید اطلاعات جدید را کسب نمائید.

نحوه خرید انواع کشک و قره قروت محلی

  1. تماس با واحد فروش کشکینو (۰۹۱۳۶۹۲۳۹۰۵)
  2. اطمینان پپدا کردن از کیفیت محصول با ارسال نمونه (بنا بر پیشنهاد خود مشتری)
  3. ارسال بار از چهارمحال و بختیاری
  4. ارائه فاکتور
  5. تائیدیه بارنامه به مشتری
  6. پیگیری بار تا زمان تحویل به مشتری
  7. پیگیری رضایت مشتری بعد از یک هفته از ارسال بار .
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …