کشک و قره قروت
پنج شنبه , تیر ۳ ۱۴۰۰
خانه / کشک قیطران /  فروش و تولید کشک سنتی مایع  بهداشتی پاکتی

 فروش و تولید کشک سنتی مایع  بهداشتی پاکتی

تولیدکشک سنتی مایع به دلیل اینکه کشک در صورت مایع شدن بیشترین میکروب را جذب می کند کار سخت و مراقبت بالا می خواهد. به همین دلیل باید مراقب بود که از کجا این محصول حساس و پر از منابع غذایی را باید خریداری نمود که سلامت مشتریان را زیر سوال نبرد و تازه فروش و اعتماد را بیشتر کند.تولید کشک سنتی

تولید کشک سنتی مایع بهداشتی

در این نمونه تولید باید این نکته را باید در نظر داشت که حتما مجوز های بهداشتی را از تولید کننده دریافت کنید تا مشتریان بتوانند با خیال راحت خرید خود را به سرانجام برسانند. تولید کننده کشک سنتی کشک سائیده را از محلیان خریداری می نماید و طی فرآیند سورتینگ و همچنین مراحل شستشو و گند زدایی و تصفیه کشک سائیده را تبدیل به کشک سالم و تمیز می نماید.

این درحالی است که این نمونه کشک به قدری سالم و تمیز می باشد که کارخانه های بزرگ تولیدکشک مایع پاستوریزه آن را به عنوان تامین مواد اولیه کشک تهیه می کند. و این درحالی است که تمام مجوزه ها و مراحل آزمایشگاهی را طی کرده است.

برای خرید این نمونه کشک با مشاوره فروش این مجموعه در تماس باشید.

 کشک سنتی مایع پاکتی

کشک سنتی مایع پاکتی هم کشکی دیگر است که در اندازه های متنوع و با بسته بندی های زیبا توسط برخی کارخانه ها تولید کشک سنتی بدون مواد افزودنی وارد بازار می گردد این نمونه کشک همان طور که به آن اشاره شد بدون مواد افزودنی می باشد و کاملا خالص می باشند و میزان نمک آن بسته به میزان نمکی دارد که در خود کشک خشک محلی بوده است. بسته بندی های مورد استفاده این نمونه کشک ها بیشتر ۴۵۰- ۹۰۰ -۲ کیلویی – ۵۰کیلویی و ۱۰کیلویی می باشد که مصرف های بیشتر این نمونه وزن های کیلویی برای رستوران ها و شرکت و طبخی های و همچنین مراسم های مذهبی و جشن ها می باشد.تولید کشک سنتی

این کشک سنتی بهداشتی از کجا بخریم ؟

برای خرید هر محصولی اولین سوال هر مشتری این است:

  1. آیا اعتماد کنم به این فروشنده؟
  2. آیا محصول آن مرغوب است ؟
  3. آیا محصول خراب شود عودت داده می شود؟

اینها سوالاتی است که مشتریان این سایت از مشاور فروش می پرسند و در پاسخ هر سه سوال باید گفت که:

برای اعتماد به این سایت می توانید به تخصص و تجربه این مجموعه با سابقه بالای آن و همچنین گستردگی کار این مجموعه اعتماد کنید که نشان از رضایت مشتری میدهد. و در صورت هر گونه مسئله ای برای بار پاسخگو بوده و هست .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

قره قروت مایع

شرکت ارائه انواع کشک مایع پاستوریزه

کشک جزء محصولاتی است که افراد زیادی نسبت به خرید ان اقدام می‌کنند و این …