کشک و قره قروت
چهارشنبه , اردیبهشت ۱ ۱۴۰۰
خانه / کشک پاستوریزه / قیمت کشک بسته بندی دهکده نصر در کرج

قیمت کشک بسته بندی دهکده نصر در کرج

کشک بسته بندی دهکده نصر درکرج با نمایندگی معتبری که دارد به راحتی می توان بازار فروش بزرگی را برای فروشگاه های سطح این شهرستان و مراکزپخش انواع کشک خشک و کشک مایع پاستوریزه به همراه بیاورد که در این فروش سود خبی را برای خریداران عمده با تخفیف عالی در نظر می گیرد.قیمت کشک بسته بندی

قیمت کشک بسته بندی

قیمت کشک بسته بندی بسته به میزان سفارش مشتری و همچنین میزان اندازه های متنوع این نمونه ها متفاوت است چرا که به فرض مثال قیمت کشک بسته بندی ۲۵۰ گرم پاکتی دهکده نصر با قیمت کشک شیشه ای ۲۳۰گرم متفائت بوده و چه بسا که قیمت کشک شیشه ای به مراتب بالاتر می باشد با وجود حجم کمتر ان که این خود دلایلی دارد که به قیمت کشک بسته بندی را تغییر میدهد.

انواع قیمت کشک بسته بندی بسته به زمان خرید هم می باشد چرا که با نوسانات بازار قیمت کشک هم تغییر می کند که این مسئله تغییر قیمت بیشتر به قیمت شیر بر می گردد.

فروش انواع کشک بسته بندی دهکده نصر پاستوریزهقیمت کشک بسته بندی

انواع کشک بسته بندی با توجه به اینکه کشک پاکتی باشد یا کشک لیوانی و یا شیشه ای در این فروشگاه عمده فروشی انواع کشک و قره قروت به مشتریان عرضه می گردد.کشک خشک و کشک نرم نمونه ای دیگر از محصولات این سایت به حساب می آیند که در کنار بازار داغ کشک مایع تازه خریداران مختص خود رادارا می باشد.

فروش این نمونه کشک ها شامل کشک پاکتی ۲۵۰گرم یا کشک ۵۰۰گرم و یا ۹۰۰گرم پاکتی وجود دارد تا کشک شیشه ای و دبه ای که وزن های ۱ کیلویی و ۲ کیلویی را در برند کشک دهکده نصر مشاهده می کنیم.

نمونه کشک های این مجموعه با تاریخ یکساله یک مزیت به شمار میآید که در بحث صادرات بسیار موثر بوده نیاز مخاطبان هم وطن در سایر کشورها را رفع می نماید.قیمت کشک بسته بندی

نمایندگی کشک دهکده نصر درکرج

چنانچه قصد خرید و جویا شدن از قیمت کشک بسته بندی دهکده نصر در کرج را داشته باشید ازطریق این سایت که به عنوان یکی از بزرگترین مراجع خرید کشک بسته بندی دهکده نصر در کرج و نمایندگی های دیگر استان ها میباشد, می تواند خرید مستقیم شما را برای فروشگاه یا پخش مویرگی خود به آسانی از درب کارخانه به همراه داشته باشد. کافی است با واحد فروش و مشاورین فروش تماس گرفته و خرید خود رانهایی نمائید.

کرج به عنوان یکی از پرمصرف ترین استان های ایران در خصوص کشک دارا نمایندگی فعال و بزرگی برای مشتریان خود و حتی استان های دیگر می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …