کشک و قره قروت
جمعه , اردیبهشت ۲۴ ۱۴۰۰
خانه / کشک خشک / قیمت کشک خشک در بازار و محل تولید آن

قیمت کشک خشک در بازار و محل تولید آن

قیمت کشک خشک گوسفندی  در بازار سراسر کشور،بالاتر از محل تولید است.در حال حاضر در پایان دی ماه ۹۷ قیمت کشک خشک گوسفندی  در منطقه تولید آن بیش از۴۴۰۰۰ تومان است.سیر افزایشی قیمت کشک خشک گوسفندی در آبان ماه و دی ماه همچنان ادامه دارد.

سایت خرید کشک نرم ارزان قیمت

قیمت کشک خشک گوسفندی درمحل تولید

جمع زیادی از خریداران با توجه به قیمت مناسب.کشک خشک گوسفندی در محل تولید این محصول را خریداری می کنند.کشکینو با فروش مستقیم این محصول از مبدا تولید در چهارمحال و بختیاری بدنبال یک تعامل و سود دوطرفه با متقاضیان تهیه این محصول از این استان می باشد.قیمت کشک گوسفندی خشک در ائاسط زمستان نسبت به تیر و مرداد۹۷ٰافزایش حدودا۱۵ درصدی داشته است.هر کیلو از نوع عشایری و اصل این محصول حدود۴۴۵۰۰ تا ۴۶۲۰۰ تومان ب فروش رسیده است.قیمت کشک خشک در بازار و محل تولید آن

قیمت کشک خشک گوسفندی در بازار

کشک خشک گوسفندی همواره یکی از محصولات پر مصرف توسط اقشار مختلف مردم بوده است. این گیاه با توجه به میزان مرغوبیت و فصول مختلف نیز دارای قیمت های مختلفی است. می توان گفت قیمت خاکشیر در بازار، میزان ثابتی ندارد. خصوصا در دوره هایی نظیر سال ۹۷ که تغییر بهای آن، مداوم بوده است. قیمت روز خاکشیر را از طریق تماس با این مرکز می توانید جویا شوید.

قیمت کشک خشک در بازار و محل تولید آن

کشک خشک گوسفندی یکی از محصولات سنتی و خاص توسط اقشار مختلف در ایران بوده است.این نمونه کشک با توجه به میزان مرغوبیت در زمانهای متفاوت سال دارای قیمت های متفاوتی می باشد.که با جرات می توان گفت قیمت کشک خشک در بازار میزان ثابتی ندارد.قیمت روزکشک خشک را می توانید از طریق این مرکز جویا شوید.

قیمت این محصول به عوامل زیر بستگی دارد:

  • میزان مرغوبیت
  • فصل خرید یا فروش
  • حجم خرید و فروش
  • محل خرید یا فروشقیمت کشک خشک در بازار و محل تولید آن
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …