کشک و قره قروت
شنبه , اردیبهشت ۲۵ ۱۴۰۰
خانه / کشک پاستوریزه / قیمت کشک مایع و خشک کارخانه اصفهان

قیمت کشک مایع و خشک کارخانه اصفهان

کارخانه کشک اصفهان یکی از بزرگترین کارخانه تولید محصولات لبنی در ایران است که بهترین و باکیفیت ترین کشک ها را با موفقیت تولید و به فروش رسانده است. کشک ها خواص زیادی دارند که از جمله مهم ترین آن ها جلوگیری از پوکی استخوان می باشد.قیمت کشک مایع
قیمت کشک مایع و کشک خشک کارخانه اصفهان با توجه به نوع کشک تعیین می شود. در این کارخانه انواع کشک ها در حال تولید است که عبارت است از: کشک گرد ساده، کشک پونه، کشک موسیر، کشک خامه، کشک چهار گوش، کشک دو رنگ، کشک گوسفندی خشک، کشک قیفی و کشک گاوی نرم. این کشک ها از نظر طعم و مواد اولیه به کار رفته در آن با یکدیگر متفاوت است ولی مواد اولیه پایه تمامی کشک ها شیر می باشد.

قیمت انواع کشک مایع پاستوریزه

کشک های مایع پاستوریزه در بسته بندی های مختلفی از جمله شیشه ای، پاکتی، قیفی، لیوانی و … به بازار عرضه می شود.
این کشک ها کاملا بهداشتی می باشد و برای استفاده از این کشک ها آن را در آب حل کرده و برای طعم بخشیدن به غذاهایی همچون آش مورد استفاده قرار می گیرد.
همچنین از این محصول می توان به عنوان یک وعده غذایی کامل نیز استفاده کرد. قیمت انواع کشک های مایع پاستوریزه با توجه به وزن و نوع بسته بندی آن متفاوت می باشد. کشک های مایع به صورت آماده در بسته بندی قرار می گیرد و دیگر نیازی به ساییدن ندارد به همین دلیل یکی از پرطرفدارترین کشک ها محسوب می شود.

قیمت انواع کشک خشک خالصقیمت کشک مایع

کشک های خشک خالص دارای انواع مختلفی از جمله کشک رشته ای، کشک قیفی، کشک رشته ای، کشک مثلثی سبزیجات و … می باشد.
این کشک ها به صورت طبیعی و خالص تهیه شده و در تولید آن هیچ گونه نشاسته، نمک و یا سایر افزودنی مورد استفاده قرار نگرفته است. این نوع کشک ها با توجه به این که تنها از شیر تهیه شده اند بسیار مقوی بوده و مصرف مقدار کمی از آن می تواند بخش عمده ای پروتئین و دیگر مواد مورد نیاز برای بدن را تامین کرد.

قیطران یکی از بهترین برندها در زمینه تولید انواع کشک خشک بوده و محصولاتی خالص را به دست مشتری می رساند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …