کشک و قره قروت
پنج شنبه , تیر ۳ ۱۴۰۰
خانه / قره قروت طاب طاب / نمایندگی قره قروت پذیرایی ترش در قم

نمایندگی قره قروت پذیرایی ترش در قم

قره قروت پذیرایی نمونه محصول ترش و خالص برند طاب طاب می باشد که به دلیل کیفیت خالص و نرم بودن بسیار مورد استقبال در ایران و خارج از کشور شده است این نمونه قره قروت در وزن ۸ گرم  تا ۱۰گرم به صورت بسته بندی های دو سرپرس می باشد که به صورت لقمه ای استفاده می شود.

فروش انواع قره قروت

قره قروت طاب طاب علاوه بر تولید قره قروت پذیرایی نمونه محصولات دیگری نیز دارد که سبد محصولی این مجموعه را بزرگترو خرید را برای خریداران عمده بیشتر نموده است.از دیگر محصولات این برند صادراتی می توان به قره قروت شمشی قره قروت تخته ای و قره قروت نوشابه ای اشاره نمود که هر کدام برای مصارف خاصی به کار برده می شود.قره قروت پذیرایی ترش

علاوه بر اینها از قره قروت فله این برند برای مصرف در کشک های دورنگ استفاده می شود که در بسته ای ۱۰کیلویی فله می باشند.

چنانچه از محصولات این برند خریداری نموده باشید و تازگی و خالصی آن را  دیده باشید می توانید برای خرید مجدد و یا حتی برای اولین بار خرید خود را از طریق واحد فروش مجموعه پیگیری نمائید.

قره قروت پذیرایی یا لقمه ای بیشتر برای مصرف تنقلاتی استفاده می شود که به دلیل ترشی متعادلی که دارد برای همه نوع مزاجی مناسب می باشد.

این نمونه قره قروت بیشتر در افغانستان و کشورهای همسایه طرفدار داشته است که برای خرید از درب کارخانه می توانی با مادر تماس باشید..

نمایندگی آنلاین قره قروت پذیرایی در قم قره قروت پذیرایی ترش

چنانچه قصد خرید انواع قره قروت های این برند را در قم داشته باشید می توانید با یک تماس هماهنگی های لازم را انجام داده و خرید خود را نهایی نماید. قره قرت های پذیرایی و دیگر نمونه قره قروت های این برند تاریخ انقضا ۲ ساله داشته اند که این در شرایطی است که بدون مواد نگهداره و اسید سیتریک تهیه می شوند چرا که خود قره قروت به دلیل ترشی یک ضد میکروب قوی به شمار می آید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

قره قروت مایع

شرکت ارائه انواع کشک مایع پاستوریزه

کشک جزء محصولاتی است که افراد زیادی نسبت به خرید ان اقدام می‌کنند و این …