کشک و قره قروت
پنج شنبه , اردیبهشت ۲۳ ۱۴۰۰
خانه / قره قورت محلی / پخش قره قروت عمده ازشهرکردبا قیمت مناسب

پخش قره قروت عمده ازشهرکردبا قیمت مناسب

پخش قره قروت توسط کشکینو از محل تولید آن صورت می گیرد.قره قروت محلی چهارمحال و بختیاری (شهرکرد)با قیمت مناسب از قطب تولید این محصول از استان به اقصی نقاط ایران عرضه می شود.تا از این طریق نیاز خریداران این محصول ترش را جوابگو باشد.

پخش قره قروت عمده ازاصفهان باقیمت مناسب

پخش قره قروت چهارمحال و بختیاری

تهیه قره قروت در این استان سالهاست که نسل به نسل توسط اقوام کوچ نشین این منطقه صورت می گیرد.افراد زیادی هستندکه این فرآورده را از منشا تولید آن تامین می کنند.این مجموعه خوشبختانه توانسته است  قره قروت ایران را برای همه متقاضیان خرید قره قروت از شهرکرد ارسال نماید.قره قروت از آن محصولات است که یک چاشنی بسیار عالی برای خورشتها محسوب می شود و از بیشترین موارد استفاده آن در آش های ایران در اکثر نقاط کشور می باشد.پخش قره قروت عمده ازاصفهان باقیمت مناسب

قره قروت با قیمت مناسب

همانطور که میدانید خرید قره قروت ازخاستگاه تولید ان با قیمت مناسبی انجام می گیرد. این مسئله ای است که در مورد محصولات غذایی محلی صدق می کند.که هدف اغلب خریداران از خرید بدون واسطه کالای مورد نظر خود تهیه ان با بهایی کمتر از بازار می باشد.کشکینو نیز با ارائه قره قروت با قیمتی مناسب و کیفیتی محلی ، نیاز مشتریان خود را تا حد زیادی برطرف کرده است.

مصرف منظم قره قروت در غذایی روزانه برای درمان یبوست و پاکسازی کبد توصیه میشود

پخش قره قروت عمده ازاصفهان باقیمت مناسبمرغوبیت قره قروت چهارمحال و بختیاری

در خصوص کیفیت و مرغوبیت خاکشیر این استان، نیازی به تأکید نمی باشد. این امر از گذشته ها در بازار داخلی و خارجی به اثبات رسیده است. خاکشیر خودروی همدان جایگاه تثبیت شده ای در حوزه گیاهان-دارویی دارد.

جهت کسب اطلاع و آگاهی از قیمت روز یا خرید این محصول با ما ارتباط بگیرید.

پخش قره قروت عمده ازاصفهان باقیمت مناسب

در مورد کیفیت و مرغوب بودن قره قروت این استان،نیازی به تاکید نیست.چرا که این استان از قدیم الایام بدلیل بکر بودن مزارع و زمین ها وسیع و سرسبز و دارا بودن آب و هوای عالی جایگاه مناسبی برای دامداری وتولید مواد غذایی لبنی می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
صنایع غذایی کشکینو
راه های ارتباطی:
مشاور فروش: نجمه دهکردی
شماره موبایل: 09136923905

مطلب پیشنهادی

کشک نرم

فروش کشک نرم قیفی سبزیجات ارزان برای صادرات

برخی از افرادی که به طعم سبزیجات علاقه زیادی دارند و یا به دنبال کشک …